Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 лютого, 09:28:14

Перші результати операції “Нерест” на Чернігівщині

03.04.2012   10:37

На день сміху 1 квітня було не до сміху браконьєрам, яких затримала міліція в ході операції “Нерест”.

Допомогу в виявленні нищівників водних плес співробітникам лінійного відділу міліції в річковому порту “Чернігів” надавали бійці роти міліції особливого призначення “Беркут”. Тільки за одну ніч міліціонери затримали п’ятьох чоловіків (двох мешканців Мньова Чернігівського району, одного жителя Славутича Київської області і двох чернігівців).

Перших трьох міліціонери застали на березі Дніпра біля села Мньов Чернігівського району, браконьєри саме здійснювали лов риби забороненим знаряддям лову – 50-метровою сіткою. Нищівниками природи було виловлено близько 200 пліток. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству, склала близько двадцяти тисяч гривень.

Тієї ж ночі працівники міліції затримали ще двох чернігівців, які в районі урочища Вершина виловили 6 щук, судака, 15 лящів, 7 карасів, 120 краснопірок і 50 плоскірок.

Загальна сума збитків, завданих рибному господарству України, склала близько 40 тисяч гривень.

У діях вказаних громадян вбачаються ознаки злочину, передбаченого частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України – незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Подальшу перевірку проводить лінійний відділ в річпорту “Чернігів”.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18

Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16

До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.

«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06

Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини