Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 09:50:17

Громадське здоров’я. Актуальний стан і перспективи

04.03.2016   11:51

У Чернігівській міській раді 3 березня відбулось засідання круглого столу «Громадське здоров’я. Актуальний стан і перспективи».

У засіданні взяли участь заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, заступник міського голови Ольга Хоніч, представники МОЗ України, керівники медичних закладів міста Чернігова.

Головним питанням, яке розглядалось на круглому столі, було питання розвитку первинної медичної допомоги на засадах сімейної медицини у контексті реформування охорони здоров’я.

Міський голова В. Атрошенко привітав поважних гостей та сказав, що головне завдання міської влади – створити всі необхідні умови для того, щоб медична галузь достойно виконувала покладені на неї обов’язки. «А завдання лікарів – провести ті реформи, що покращать медичне обслуговування наших жителів», - додав міський голова, звертаючись до лікарів, присутніх на заході.

Говорячи про розвиток первинної медичної допомоги, заступник Міністра охорони здоров’я зазначив, що «люди на місцях не перейнялися філософією сімейної медицини. Ми надіємось, що система сімейної медицини на прикладі Чернігова покаже свої переваги. І в той же час, це не означає, що мінімізуються інші напрямки розвитку медицини. Але первинною ланкою повинна стати сімейна медицина».

За результатами обговорення питань розвитку первинної медичної допомоги на круглому столі підписано Меморандум щодо співробітництва Чернігівської міської ради та Української Асоціації сімейної медицини.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові до лікарень передали продукти, які під час карантину не будуть спожиті в дитсадках

У Чернігові до лікарень передали продукти, які під час карантину не будуть спожиті в дитсадках 09:36

У Чернігові продукти харчування, які закупалися для дитсадків, але не використовуються у зв'язку з карантином, передають міським лікарням.

Штрафи за підпали в екосистемах мають зрости в середньому у 20 разів

Штрафи за підпали в екосистемах мають зрости в середньому у 20 разів 09:01

З початку року на Чернігівщині зафіксовано 743 пожежі в природних екологічних системах на більш ніж 2,3 тисячі гектарів. Головні причини їх виникнення — бездумне випалювання сухої рослинності та необережне поводження громадян з вогнем під час відпочинку й проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:50

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 9 квітня до 8:00 10 квітня 2020 року.