Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 листопада, 21:55:41

Чернігівщина є лідером серед регіонів за розміром частки жінок у загальній чисельності населення

04.03.2016   10:14Агенцiя

До свята 8 березня

У минулому році в області проживали 572 тис. жінок (364 тис. – у міських поселеннях, решта – у сільській місцевості).

Чернігівщина є лідером серед регіонів за розміром частки жінок у загальній чисельності населення – 54,6% (в Україні – 53,7%), тобтоу розрахунку на кожну тисячу чоловічого населення припадає 1204 жінки.

У сільській місцевості області статевий дисбаланс більший: тут на 1000 чоловіків припадає 1225 жінок (у міських поселеннях – 1193).
Проте чисельна перевага жінок у міських поселеннях розпочинається з 33-річного віку, а в сільській місцевості – з 53 років.
Жительки Чернігівщини, середній вік яких становить 46 років, найстарші в Україні (43,1 року), а сільські жінки (50,2 року) майже на 7 років старші за міських (43,6 року).

У 2015 р.народили дітей понад 9 тис. жінок, з них першу за рахунком дитину – 50,9%, другу – 35,9%, третю і більше – 13,2%. Середній вік матері при народженні дитини становить 27,4 року.

Жінки більш активніші на ринку праці. У середньообліковій кількості штатних працівників підприємств, установ та організацій області їх частка становить 56%.

Більше половини жінок і серед студентів вищих навчальних закладів області.

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54

Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51

На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.

3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48

Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини