Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 червня, 08:56:09

"Основні положення проекту Закону України про публічні консультації, що розробляється робочою групою Міністерства юстиції України"

04.03.2016   07:50Агенцiя

3 березня на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади в он-лайн режимі через відеопортал YouТube відбулась чергова експертна зустріч з питань обговорення пріоритетів урядової політики.

Під час зустрічі мова йшла про реформування системи надання публічних консультацій. Експерти, представники Міністерства юстиції України, громадськість говорили про проект Закону України «Про публічні консультації». Учасники мали можливість поспілкуватися з заступником начальника управління конституційного та адміністративного законодавства – Ярославою Кагляк-Мейдмані.

Окрім Чернігова, в обговоренні взяли участь представники обласних адміністрацій та громадських об’єднань з Дніпропетровська, Львова, Одеси, Полтави та Харкова.

В процесі обговорення учасники зустрічі порушили важливі питання які стосуються управління публічними справами. Зокрема – необхідність залучення громадян до участі в публічному житті країни.

Також були визначенні основні завдання Завданнями Закону, а саме забезпечення відкритості та прозорості діяльності органів публічної влади, зокрема політичного та нормотворчого процесу, залучення громадськості та інших заінтересованих осіб на ранніх стадіях підготовки проектів рішень і підвищення якості та легітимності схвалюваних органами публічної влади рішень з урахуванням думки усіх заінтересованих суспільних груп.

Останні новини Чернігівщини

Шахтар (Донецьк) - Десна (Чернігів) 3:2

Шахтар (Донецьк) - Десна (Чернігів) 3:2 19:12

Голи: Фернандо, 4, Марлос, 26, 51 - Фаворов, 32, Будківський, 89.

Будівельна діяльність Чернігівщини у січні–квітні 2020 року. ДОВІДКА

Будівельна діяльність Чернігівщини у січні–квітні 2020 року. ДОВІДКА 14:02

У січні–квітні 2020 р. обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами області склав 500 млн.грн.

Віталій Загайний офіційно представив голову Ніжинської РДА - Григорія Ковтуна

Віталій Загайний офіційно представив голову Ніжинської РДА - Григорія Ковтуна 13:41

5 червня Віталій Загайний, перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, представив активу Ніжинського району Григорія Ковтуна, новопризначеного голову Ніжинської РДА.

Чернігівщина +5 хворих на коронавірусну інфекцію

Чернігівщина +5 хворих на коронавірусну інфекцію 13:31

Захворіли по одному жителю Ніжинського та Козелецького районів, а також двоє жителів Чернігівського – усі вони лікуються вдома. П’ятого хворого – жителя Чернігова, госпіталізували.

Чернігівщина – лідер за кількістю природоохоронних об’єктів

Чернігівщина – лідер за кількістю природоохоронних об’єктів 13:28

В області налічується 674 об’єкти природо-заповідного фонду, загальною площею майже 263 тисячі гектарів.

АНОНСИ ПОДІЙ