Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 11:26:13

Служба автомобільних доріг звертається з проханням дотримуватись чистоти і охайності на дорогах

03.03.2016   15:10Агенцiя

З метою створення умов для безперервного та безпечного руху транспорту на дорогах Чернігівської області Службою автомобільних доріг у Чернігівській області проводяться ряд заходів.

Філіями ДП «Чернігівський облавтодор» впродовж  лютого  поточного року велись роботи з вирубки порослі–кущів у смугах відведення та прибирання сміття з узбіччя на автодорогах.

Філіями встановлено та замінено дорожніх знаків в кількості 740 шт., відремонтовано бар’єрне огородження загальною довжиною 200 м та проводиться прибирання на майданчиках для відпочинку, облаштованих вздовж автомобільних доріг області.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області звертається до жителів, водіїв та гостей області з проханням дотримуватись чистоти і охайності на автомобільних дорогах, викидати сміття у спеціально відведених для цього місцях та не засмічувати узбіччя.

Останні новини Чернігівщини

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

31 травня - Всесвітній день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок 06:40

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято. Можливо тому, що білявих дам, як вони гнівно стверджують, глумливо зневажають буквально по всьому світу, світла дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем блондинок.

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини