Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 11:45:54

Чернігівцям, постраждалим від вибуху газу, перераховано понад 130 тис. грн.

02.04.2012   17:42

На благодійний рахунок, відкритий для допомоги чернігівським родинам, які постраждали від вибуху газу у житловому будинку, перераховано понад 130 тис грн. Про це повідомив заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров.

“На рахунок благодійного фонду “Рідний Чернігів” від підприємств та фізичних осіб для допомоги постраждалим від вибуху газу уже надійшло 133 тисячі 147 гривень”, – сказав він. Свій одноденний заробіток перерахували працівники Чернігівської міської та Деснянської і Новозаводської районних у місті рад, суттєву допомогу надала профспілка ДПІ у м. Чернігові. Внески надходять від 5 грн. до кількох тисяч гривень.

За словами С.Віхрова, за рішенням виконкому міської ради, створена спеціальна міська комісія з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, до складу якої увійшли представники обласних та міських служб. Ця комісія, беручи до уваги збитки, отримані кожною родиною, буде визначати суму матеріальної допомоги. Перерахування коштів здійснюватимуться безготівково на рахунки чернігівців, котрі зазнали матеріальних втрат від вибуху. С.Віхров підкреслив, що засідання комісії будуть відбуватися за участю ініціативної групи, створеної із мешканців будинку.

Як повідомлялося, 26 березня о 21.10 у Чернігові по вулиці 50 років ВЛКСМ, 36 у квартирі №3 на першому поверсі будинку стався вибух побутового газу, у результаті якого загинула жінка, ще четверо мешканців будинку отримали травми та опіки. У результаті вибуху пошкоджено 2 під’їзди житлового будинку, їх мешканців відселено. Спеціальна комісія прийняла рішення про відновлення пошкоджених під’їздів.

Для ліквідації наслідків вибуху та надання допомоги постраждалим триває збір благодійної допомоги.

Реквізити для перерахування пожертвувань:

отримувач – Чернігівський міський благодійний фонд “Рідний Чернігів”

поточний рахунок для благодійної діяльності – 26006001001904 у банку “Демарк” м. Чернігів МФО 353575

код ЄДРПОУ 35385502

призначення платежу: “благодійне пожертвування на ліквідацію наслідків вибуху та надання допомоги постраждалим”.

Допомога одягом, речами домашнього вжитку приймається за адресою: м. Чернігів, вул. 50 років ВЛКСМ, 38-а, у приміщенні ЖРЕДу №5, (тел. 72-32-96).

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:53

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року 07:45

У січні–вересні 2021р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 4,2 млрд.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА 07:27

За ініціативи начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимира Нідзельського розроблений унікальний проєкт – інтерактивна карта поліцейських станцій у територіальних громадах Чернігівщини.

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо 07:22

Чому Україна стала близькою для Мейса? Чому саме цій людині з іншого континенту та культурного середовища судилося стати одним з перших, хто на високому науковому рівні розповів Україні та світові про трагедію Голодомору? Чому ми мусимо читати публіцистику Мейса знову і знову?

30 листопада - який день, свято та прикмети

30 листопада - який день, свято та прикмети 07:19

У цей день світ відзначає день свійських тварин, день слонів "Слоновін", день захисту інформації, день пам'яті жертв застосування хімічної зброї, міжнародний день "Міста за життя".