Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 08:18:02

Прокуратурою викрито черговий випадок розтрати бюджетних коштів

02.03.2016   07:46

Стан законності в бюджетній сфері постійно перебуває на контролі органів прокуратури Чернігівщини.

Встановлено, що в 2015 році лише за розпорядженнями голови Чернігівської обласної державної адміністрації виділено бюджетних асигнувань на капітальні видатки по 150 об’єктах на загальну суму понад 127 млн. грн.

Враховуючи численні публікації в ЗМІ щодо можливих порушень у цій сфері прокуратурою області, згідно зі статтею 23 Закону України «Про прокуратуру», ініційовано додаткове витребування та опрацювання інформації щодо використання цільових надходжень.

За результатами встановлено непоодинокі факти порушень.

Зокрема, у поточному році Ніжинською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 366 КК України щодо службового підроблення при реконструкції за бюджетні кошти Вертіївської ЗОШ.

Аналогічно вжито заходів реагування кримінального характеру Менською місцевою прокуратурою. Встановлено, що роботи з реконструкції системи теплопостачання Сядринської ЗОШ з установленням твердопаливного котла проведено не в повному обсязі про що внесено недостовірні відомості до офіційних документів. За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ч. 2 ст. 191 КК України.    
Наразі вже розпочато 3 кримінальні провадження  про вчинення злочинів у бюджетній сфері. Підготовлено  матеріали для вжиття заходів представницького характеру.

Робота на даному напрямі триває.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ