Стан укладання колективних договорів на підприємствах Чернігівської області. ДОВІДКА
Колективно-договірне регулювання соціально-трудових відносин є основою соціального діалогу на рівні підприємства.
руки
За результатами обстежень підприємств, установ, організацій (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше), проведених органами державної статистики, на кінець 2015 року в області діяло більше 2 тис. зареєстрованих колективних договорів.
Кількість працівників, охоплених дією цих договорів, зменшилася порівняно з 2014р. на 9% та становила 157 тис., або 80% облікової кількості штатних працівників.
Найбільший рівень охоплення колективно-договірним регулюванням спостерігався в установах освіти, охорони здоров`я та надання соціальної допомоги.
Найменший відсоток охоплення припадає на підприємства оптової та роздрібної торгівлі,ремонту автомобільних засобів і мотоциклів,операцій з нерухомим майном, установи фінансової та страхової діяльності. Більшість працюючих у зазначених сферах економічної діяльності обмежена в захисті своїх прав та інтересів.
Останні новини Чернігівщини
Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.
Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17
У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.
Опалювальний сезон 2025/2026 завершується у Чернігові 3 квітня 11:43
У Чернігові опалювальний сезон 2025/2026 завершується у п’ятницю, 3 квітня 2026 року, у зв’язку з тим, що середньодобова температура зовнішнього повітря вже перевищує +8 °C і, за прогнозами, утримуватиметься на цьому рівні до кінця тижня.
На Чернігівщині поліція розслідує факт масової загибелі риби у водоймі 11:21
За фактом масової загибелі риби у водоймі на території Менської громади Корюківського району поліція розслідує кримінальне провадження.
На Чернігівщині триває реалізація програми Скринінг здоров’я 40+. Завдання – охопити всю область 10:50
У Чернігівській області триває реалізація програми профілактичного медичного обстеження для жителів віком 40 років і старше.