Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 09:03:10

СБУ викрила конвертцентр, що вивів у "тінь" понад 100 млн. грн.

27.02.2016   13:30Агенцiя

У Чернігівській області Служба безпеки України спільно з Державною фіскальною службою припинила діяльність конвертаційного центру, через який було виведено у тіньовий обіг понад 100 мільйонів гривень.

Організатори оборудки для прикриття своєї протиправної діяльності використовували транзитно-конвертаційні підприємства, зареєстровані на переселенців із Східної України.

На банківські рахунки цих фіктивних комерційних структур підприємства-клієнти з різних регіонів України переводили безготівкові кошти за нібито придбання чи продаж товарів та послуг. У подальшому готівказнімалась у банківських відділеннях та передавалась організаторам.

За свої послуги ділки отримували 8-12 відсотків від загальної суми.
Співробітники СБУ затримали одного з кур’єрів конвертцентрупід час передачі представнику підприємства-замовника близько 300 тисяч гривень.

Під час проведення обшуків в офісах та помешканнях зловмисників правоохоронці вилучили печатки фіктивних підприємств, чекові книжки, фінансову документацію, яка підтверджувала їх протиправну діяльність, а також 1,3 мільйона гривень готівкою. На рахунках фіктивних підприємствахзаблоковано майже 100 тисяч гривень.

За матеріалами Управління СБУ в Чернігівській області відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України. Тривають оперативно-слідчі дії.
 

Останні новини Чернігівщини

«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20

Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.

СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17

Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09

З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.

У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06

Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57

У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини