Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 11:31:08

Прокуратурою Чернігівської області затверджено обвинувальний висновок у кримінальній справі стосовно міжнародної групи торгівців людьми

02.04.2012   13:35

Передано до суду для розгляду по суті кримінальну справу порушену і розслідувану слідчим Управлінням УМВС України в Чернігівській області за ч. 3 ст. 149 Кримінального кодексу (торгівля людьми).

Слідством встановлено, що група осіб, до складу якої входили громадяни України та Туреччини, організували злочинну групу, яка переправляла до Турецької республіки з метою сексуальної експлуатації мешканок Чернігівської області. Зокрема встановлені факти вербування та переправлення за кордон протягом 2011 року 5 жінок.

Трьом членам організованої злочинної групи пред’явлено звинувачення у вчиненні злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми.

Державне обвинувачення підтримує прокуратура Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:53

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року 07:45

У січні–вересні 2021р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 4,2 млрд.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА 07:27

За ініціативи начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимира Нідзельського розроблений унікальний проєкт – інтерактивна карта поліцейських станцій у територіальних громадах Чернігівщини.

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо 07:22

Чому Україна стала близькою для Мейса? Чому саме цій людині з іншого континенту та культурного середовища судилося стати одним з перших, хто на високому науковому рівні розповів Україні та світові про трагедію Голодомору? Чому ми мусимо читати публіцистику Мейса знову і знову?

30 листопада - який день, свято та прикмети

30 листопада - який день, свято та прикмети 07:19

У цей день світ відзначає день свійських тварин, день слонів "Слоновін", день захисту інформації, день пам'яті жертв застосування хімічної зброї, міжнародний день "Міста за життя".