Винесено вирок за незаконне зберігання зброї та боєприпасів
Новозаводський районний суд Чернігова виніс вирок мешканцю обласного центру, який незаконно зберігав зброю і боєприпаси.
Співробітники СБУ затримали зловмисника у липні минулого року. Під час обшуку помешкання чернігівця правоохоронці вилучили мисливський карабін з глушником та потужним оптичним пристроєм нічного бачення, а також вісімдесят набоїв до нього.
Слідчі встановили, що зброя була викрадена у лютому 2014 року в одному з мисливських господарств Чернігівщини.
Зловмисника визнано винними за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з іспитовим терміном в один рік.
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression