Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 23:15:17

Начальник Управління патрульної поліції Чернігова провів перший брифінг для журналістів

24.02.2016   10:01

Нові патрульні поліцейські Чернігова від п’ятниці охороняють публічний порядок в місті. Кожні 12 годин у них нова зміна - заступає нова рота. Містом цілодобово курсують 17 патрульних автівок «Toyota-Prius» з проблисковими маячками.

Як розповів начальник управління патрульної поліції Чернігова старший лейтенант поліції Олександр Леонов, все місто розділене на 17 квадратів. В кожному з них присутній мінімум один патрульний автомобіль. В патрульній автівці - не менше двох поліцейських, які мають все необхідне для роботи, — запевняє Олександр Леонов, — мобільну рацію , бодикамеру, планшет, ліхтарик, кайданки, гумову палку та сльозогінний газ.

За кілька діб патрульні отримали більше шестисот звернень від громадян на лінію «102», з яких 43 випадки - це конфліктні ситуації, 24 - сімейні сварки, 20 - порушення правил дорожнього руху.
— Були й сімейні скандали і конфлікти, тобто у нас вже були майже всі ситуації, котрі можливі, - розповідає Олександр Леонов, - мене зараз вкрай непокоїть той факт, що в нашому невеличкому місті водії вважають за норму їздити за кермом у нетверезому стані. Від п’ятниці патрульні затримали вже десяток нетверезих водіїв».

Зі слів начальника Олександра Леонова, проблеми, з якими стикаються патрульні в Чернігові, властиві й для інших українських міст. Це й погана дорожня розмітка, і водії, які неохоче зупиняються на нерегульованому пішохідному переході та маршрутні автобуси, які чомусь не помічають забороняючий сигнал світлофора.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.