Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 12:09:47

За порушення громадського порядку – кримінальна відповідальність

24.02.2016   07:39

Чернігівською місцевою прокуратурою до Новозаводського районного суду м. Чернігова направлено обвинувальний акт стосовно двох осіб, за фактом вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 293, ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України (групове порушення громадського порядку та хуліганство, вчинене групою осіб).

Слідством встановлено, що обвинувачені, перебуваючи в будівлі Чернігівської міської ради, приймали активну участь у порушенні громадського порядку, що призвело до зриву засідання 51 сесії Чернігівської міськради 6 скликання.

Продовжуючи злочинну діяльність, перебуваючи біля входу до будівлі управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради, один із обвинувачених вчинив хуліганські дії відносно керівника цієї установи.

 
Довідково:

Санкції інкримінованих кримінальних правопорушень передбачають покарання у виді обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі – до 4 років.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.