Поліція розкрила розкрадання коштів торгівельної компанії
Поліцейські Управління захисту економіки в Чернігівській області викрили торгового агента, яка, пропрацювавши лише два місяці, привласнила близько 12 тис. грн. коштів, що належали товариству з обмеженою відповідальністю.

Шляхом реалізації оперативної інформації, поліцейськими Управління захисту економіки в Чернігівській області виявлено факт привласнення 30-річною мешканкою Ніжина, яка була матеріально-відповідальною особою ТОВ, грошових коштів у сумі близько 12 тис. грн.
Як з'ясувалося в ході проведення перевірки, жінка працювала торговим агентом в одній з торгових фірм області, яка займається закупкою продуктів та доставкою їх по своїх торгових точках на території області. До обов'язків торгового агента входить прийом замовлень від реалізаторів та збір виручки. Саме частини цієї виручки потроху і відбирала працівниця у власну кишеню.
На сьогоднішній день інформація за даним фактом внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), що передбачає штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до чотирьох років, або позбавлення волі на строк до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки ворожого обстрілу прикордонної Семенівки 09:12
Вчора вдень росіяни поцілили з реактивних систем залпового вогню «Град» по житловому району у м. Семенівка Новгород-Сіверського району.
На Чернігівщині поліцейські повідомили про підозру чоловіку у зловживанні впливом у сервісному центрі МВС 09:09
Поліція викрила мешканця Ніжина, який організував корупційну оборудку з вимагання грошей для отримання позитивної оцінки під час іспиту з водіння. Для цього обіцяв вплинути на посадовців держустанови. Зловмиснику оголосили про підозру.
«Безпека й стабільне проходження опалювального періоду – пріоритет»: В’ячеслав Чаус – на нараді з керівниками громад Прилуччини 08:56
Чернігівщина продовжує готуватися до нового опалювального періоду. Разом із тим активізується агресор. Виклики й сценарії реагування на них індивідуальні для кожного району.

17 вересня: цей день в Україні і світі 08:53
ДЕНЬ 1302 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1302 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівські ветерани представлятимуть Україну на Strong Spirit’s Games у Мадриді 15:23
З 25 по 29 вересня у столиці Іспанії відбудуться міжнародні спортивні змагання Strong Spirit’s Games. Українська національна збірна виступить на турнірі вдруге, і цього року до її складу увійшло одразу сім представників Чернігівщини.