Надзвичайні події за минулу добу в Чернігівській області
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 02 квітня 2012 року
МНС
Протягом доби пожеж та НС не зареєстровано.
Інші повідомлення:
Станом на 06 год. 00 хв. 02 квітня 2012 року електропостачання та електрозв'язок на території області відновлено в повному обсязі.
01 квітня 2012 року ТОВ "Мостовик" (м. Чернігів) проводив роботи по встановленню залізобетонних опор на місті розташування наплавного мосту автодороги Н.Сіверський-Бирине. Роботи будуть продовжені 02.04.2012 року.
Станом на 07 год. 00 хв. 02 квітня 2012 року залишається ускладненим проїзд до с. Малий Дирчин, Городнянського району. Транспортне сполучення забезпечується за допомогою гужового транспорту та автомобілів підвищеної прохідності. Можливе автомобільне сполучення через с. Лосєва Слобода і Кучинівка Щорського району.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.