Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 19:39:06

Прокуратурою в суді доведено незаконність використання приватним підприємством 1 тис га земель лісового фонду вартістю майже 15 млн. грн.

23.02.2016   15:14Агенцiя

Київський апеляційний суд за активної та принципової позиції прокуратури 15.02.2016 відхилив скаргу приватного підприємства на рішення господарського суду області про визнання незаконним розпоряджень та договору про передачу в оренду земель лісового фонду площею майже 1 тис га приватній структурі.

Апеляційною інстанцією підтверджено законність висновків місцевого суду про необхідність повернення спірної земельної ділянки в розпорядження Чернігівській обласній державній адміністрації.

Підставою для звернення до суду слугував факт надання лісу в постійне користування підприємству колективної форми власності, яке ліквідовано, а створене замість нього приватне підприємство використовувало землю лісового фонду, сплачуючи менше 100 грн орендної плати.

Прокурором в суді доведено, що районною державною адміністрацією всупереч вимогам законодавства земельні ділянки лісового фонду вартістю майже 15 мільйонів гривень передано в оренду приватному підприємству за безцінь, чим грубо порушено інтереси держави.

Завдяки прокурорському реагуванню на підставі рішення суду ліс буде повернуто в державну власність.

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини