Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 20:32:02

Лише за одним фактом операції "Рубіж-2016" бюджету будуть повернуті 900 тисяч гривень

23.02.2016   12:11Агенцiя

Операція «Рубіж-2016», яку проводять Головне управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області та Чернігівська митниця ДФС, стартувала на початку року. Вона спрямована на протидію кримінальним правопорушенням у митній та податкових сферах та викриття інших правопорушень.

Як повідомив прес-секретар податкової міліції Головного управління ДФС у Чернігівській Микола Тулупов, в рамках операції викрито протиправну схему заниження митних та податкових платежів під час імпорту товарів одним з підприємств Чернігівщини.   

Під час відпрацювання цього підприємства встановлено, що його керівник оформляв документи на постачання товару в Україну за заниженими цінами. При цьому робив це від імені підконтрольного йому нерезидента, де він, як фізична особа, є засновником.
   
Проаналізувавши ціни на аналогічні товари, імпортовані в Україну іншими підприємствами протягом двох останніх років, фахівці встановили, що підприємство Чернігівщини під час митного оформлення імпортованих товарів, занизило їх митну вартість більш ніж на 4 мільйони гривень. Отже, до бюджету не надійшло 900 тисяч гривень податків та митних платежів.
   
За цим фактом слідче управління фінансових розслідувань внесло до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів  та обов’язкових платежів).
   
Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції?

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції? 17:07

Субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад - це один з інструментів підтримки розвитку ОТГ за кошти державного бюджету.

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець 17:02

- Колеги, я вас прошу, давайте без пафосу, - такими були перші слова Прем’єр-міністра Олексія Гончарука у Козельці. На центральній площі селища його зустрічали керівники обласного, районного та місцевого рівнів.

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), -

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), - 15:20

йшлося на семінарі за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Правові основи функціонування державної системи страхового фонду документації України», яке було проведено Чернігівським центром підвищення кваліфікації для начальників архівних відділів районних державних адміністрацій, Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад.

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність 14:08

Експерти Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та представники місцевої влади і активісти Новобілоуської ОТГ обговорили проект Статуту громади та розвиток освітньої мережі на зустрічі 19 лютого 2020 року.

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини