Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 квітня, 02:47:07

Засуджено організатора замовного вбивства

23.02.2016   12:09Агенцiя

Новозаводський районний суд Чернігова за матеріалами Служби безпеки України виніс вирок мешканцю обласного центру, який замовив вбивство своєї колишньої дружини.

Співробітники спецслужби затримали зловмисника у лютому 2015 року. Слідство встановило, що 46-річний чоловік через конфлікт з колишньою дружиною вирішив організувати її замовне вбивство.

Він підшукував виконавця через посередника у кримінальних колах. Гонорар за "послуги" кілера становив дві тисячі доларів США та оформлення довіреності на іномарку. 

Співробітники СБ України попередили здійснення вбивства та інсценували виконання замовлення. Правоохоронці затримали ініціатора злочину відразу після отримання ним "фотопідтвердження".  

Суд визнав зловмисника винним за ч. 3 ст. 27, ч. 1 ст. 14 та ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України, йому призначено покарання у вигляді восьми років позбавлення волі.

Останні новини Чернігівщини

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.