Литовцю винесено заборону
Сьогодні вночі, в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі», при оформленні рейсового автобусу «Сетра», в паспорті одного з пасажирів, 58-річного громадянина Литви, виявлено відмітки про незаконний перетин державного кордону України на непідконтрольну територію України в Донецькій області.
Під час проведення контролю другої лінії, було встановлено, що громадянин Литви протягом 2015 року незаконно відвідував непідконтрольну Україні територію 27 разів.
В ході проведення фільтраційно-перевірочних заходів встановлено, що вказаний громадянин Литви в’їжджав на непідконтрольну Україні територію з Росії з метою продажі транспортних засобів литовської реєстрації.
За вказані правопорушення громадянина Литви притягнуто до відповідальності за частиною 1 ст.204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Крім того, стосовно правопорушника прийнято рішення про заборону в’їзду на територію України протягом 3 років.
Останні новини Чернігівщини
Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21
Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами
Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49
На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:46
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.
12 травня: цей день в Україні і світі 08:44
День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression