За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито
За минулу добу органами внутрішніх справ області розкрито 15 злочинів, з них: 1 тяжкі тілесні ушкодження, 1 грабіж, 1 крадіжка індивідуального майна, 11 фактів вилучення та збуту наркотиків, 1 факт незаконного вилову риби.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 262 адмінпротоколи, з них: 9 - за дрібне хуліганство, 89 - за порушення правил дорожнього руху.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп'яніння затримано 33 водії.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56
Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.
На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44
Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила понад 47 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 11:40
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.
20 січня: цей день в Україні і світі 09:34
День 1427 Російська агресія - Day 1427 Russian aggression