Заходи з вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні відбулись в колоніях Чернігівської області
В установах виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області з метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності серед засуджених було проведено інформаційно-просвітницькі заходи.
До Новгород-Сіверської установи виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області (№ 31) запросили вчителя історії та правознавства Новгород-Сіверської загальноосвітньої школи № 2 Юдицьку Юлію Юріївну, яка провела пізнавальну лекцію на тему: «Революція гідності шляхами Майдану» та продемонструвала документальний фільм «Небесна Сотня».
В цей день в даній установі виконання покарань представником української православної церкви було проведено молебень.
Вихованці Прилуцької виховної колонії управління ДПтС України в Чернігівській області напередодні дня скорботи переглянули документальний фільм Євгенія Афінієвського «Палаюча зима» (Зима в огне, 2015, Великобританія, США, Україна), який отримав премію Оскар за кращий документальний фільм 2016 року, та документальний фільм «Чорні тіні Майдану». Засуджені юнаки прийняли участь у загальнонаціональній хвилині мовчання та провели дискусію на тему: «Чи здатні ми на подвиг».
В клубі установи проведено вечір-реквієм «Простіть мене, мамо, за чорну хустину». Ведучі вечора розповіли глядачам про трагічні події дворічної давності. В програмі звучали вірші та пісні В.Кікабідзе, П.Табакова, гімн героїв Небесної сотні у виконанні учасників художньої самодіяльності.
Учасники вечора запалили поминальні свічки, згадали у молитвах Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. По закінченню вечора вихованці Прилуцької виховної колонії переглянули документальний відеофільм «Революція Гідності».Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.