Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 січня, 14:00:26

Практично відпрацьовано дії спеціалізованих аварійно-рятувальних служб цивільного захисту

22.02.2016   10:17

Під час роботи комісії Державної служби України з надзвичайних ситуацій, яка перевіряє стан забезпечення цивільного захисту на території Чернігівської області, нещодавно у місті Прилуки на території підприємства "Білкозин" проведені тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної надзвичайної ситуації, яка трапилась в результаті витоку хімічно-небезпечної речовини - аміаку.

В ході проведення заходу було практично відпрацьовано дії спеціалізованих аварійно-рятувальних служб цивільного захисту міста.

За легендою, на території підприємства стався виток аміаку, в результаті чого постраждало двоє людей. За викликом на місце події прибули спеціалізовані та аварійно-відновлювальні формування міста, які оперативно провели розгортання сил та організували надання допомоги умовно постраждалим.

Рятувальники 12-ї пожежно-рятувальної частини у спеціальних костюмах та апаратах захисту органів дихання провели розвідку небезпечної зони та організували евакуацію постраждалих до карет швидкої допомоги, які чекали за межами небезпечної зони. Працівники Національної поліції перегородили проїзд транспортних засобів та не допускали сторонніх осіб до місця пригоди.

На місці пригоди було проведене виїзне засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В ході роботи створено штаб з ліквідації надзвичайної ситуації, уточнено завдання спеціалізованим службам цивільного захисту.
Аварійними формуваннями підприємства "Білкозин", проведено евакуацію персоналу, а також припинено виток аміаку. Пожежно-рятувальні підрозділи встановили водяну завісу з метою осадження хмари небезпечної хімічної речовини.

Діям аварійних формувань об'єкту та спеціалізованих служб міста було надано позитивну оцінку з боку співробітників ДСНС України, які зазначили, що органи управління та сили цивільного захисту Прилуцького району в цілому готові до виконання завдань за призначенням.

Останні новини Чернігівщини

Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію

Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію 12:50

Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію «Перші кроки. Реорганізація рад, що припиняються» для фахівців Понорницька ОТГ.

Посилений карантин добігає кінця. Продовжувати його не планують.

Посилений карантин добігає кінця. Продовжувати його не планують. 12:40

Що чекає на українців з 25 січня і які обмеження діятимуть.

У Ніжині нове комунальне підприємство. Хто його очолив?

У Ніжині нове комунальне підприємство. Хто його очолив? 12:33

Комунальне підприємство Ніжинської міської ради Чернігівської області «Муніципальна служба правопорядку - ВАРТА» вже на старті розпочати активну роботу.

Ще 165 чернігівських сімей з немовлятами одержать матеріальну допомогу від міста

Ще 165 чернігівських сімей з немовлятами одержать матеріальну допомогу від міста 12:26

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 21 січня, погодив черговий список таких сімей.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:21

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 22 січня до 8:00 23 січня 2021 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини