Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 13:41:43

Продовжуються роботи з аварійної ліквідації ямковості

18.02.2016   08:13Агенцiя

З метою усунення руйнувань і деформацій покриття проїзної частини автомобільних доріг загального користування, які виникли внаслідок коливання температури повітря в зимовий період (часті переходи через 0˚С), на замовлення Служби автомобільних доріг у Чернігівській області, філіями ДП «Чернігівський облавтодор» продовжуються роботи з аварійної ліквідації ямковості.

Роботи проводяться по всій області.

Так з 2016 р., для забезпечення безперебійного та безпечного руху автотранспорту по автодорогам загального користування в зимовий період виконувались роботи з ліквідації аварійної ямковості. Всього  ліквідовано   359 кв.м дорожнього покриття.

Серед доріг загального користування державного значення, особлива увага була приділена виконанню робіт з аварійного ямкового ремонту на дорогах з найбільш інтенсивним та навантаженим рухом. Також, ремонт проводився і на найбільш проблемних ділянках автодоріг загального користування місцевого значення.
    
Наразі, ремонтні роботи тривають і продовжуватимуться за належних погодних умов і температури повітря.
 

Останні новини Чернігівщини

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

11 лютого: цей день в Україні і світі

11 лютого: цей день в Україні і світі 08:58

День 1449 Російська агресія - Day 1449 Russian aggression

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50

9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.