Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 січня, 00:57:10

На Семенівщині знову затримано з боєприпаси

17.02.2016   12:58

Вчора вранці, до відділу прикордонної служби «Семенівка» надійшла оперативна інформація про можливе незаконне переміщення зброї та боєприпасів в межах контрольованого прикордонного району.

Негайно на напрямок можливого руху правопорушника на дорозі з м. Семенівка до с. Погорільці було виставлено прикордонний наряд, який близько 12-ї години для перевірки дотримання правил прикордонного режиму зупинив 44-річного жителя Семенівки.

В ході огляду особистих речей подорожнього, у господарській сумці, виявлено 47 набоїв до нарізної вогнепальної зброї калібром 7,62 мм.

В діях правопорушника вбачаються ознаки злочину передбаченого статтею 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального Кодексу України, про що повідомлено Семенівське відділення поліції ГУНП в Чернігівській області.

 Після прибуття до місця події оперативно-слідчої групи поліції, його передано співробітникам поліції.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24

108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20

Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини