Фахівці Держфінінспекції за січень 2016 року виявили втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 2,9 млн. гривень
Протягом січня 2016 року фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області перевірили 13 підприємств, установ та організацій, з яких на 12 встановлено порушення фінансово-господарської дисципліни.
За результатами контрольних заходів виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 2,9 млн. грн. та забезпечено усунення на 6,5 млн. гривень.
Завдяки вжитим заходам до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ та організацій надійшло 0,2 млн грн, відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів в сумі 6,3 млн. гривень.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:57
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
Enabel продовжує підтримувати Чернігівщину: у фокусі уваги – ринок праці 09:56
Днями делегація області взяла участь у форумі, який відбувся в Києві у межах ініціативи Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
21 січня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1428 Російська агресія - Day 1428 Russian aggression
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.