Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 04:53:58

Старовинну книжку вилучили на кордоні

15.02.2016   14:02

Стосовно правопорушниці складено протокол про порушення митних правил, а книгу вилучено для проведення експертизи на предмет встановлення культурно-історичної цінності.

Вчора, в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі», при оформленні на виїзд з України легкового автомобіля «Опель», яким керувала 35-річна громадянка Білорусі, під час проведення спільного поглибленого огляду автомобіля прикордонним нарядом та інспектором митниці, серед особистих речей в багажному відділенні, виявлено старовинну книгу «Уроки и примеры христианской надежды» видану у 1902 році.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини