Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 10:23:51

В Бахмачі поліція контролює ситуацію на вулицях за допомогою відеоспостереження

15.02.2016   13:56

Це перший райцентр на Чернігівщині, де встановлена система відеоспостереження за вулицями міста, а її сигнал виведений на монітор чергової частини відділу поліції.

Як розповів очільник ГУНП в Чернігівській області полковник поліції Едуард Альохін, тепер поліцейські в реальному часі (а в разі потреби й в запису з архіву) можуть контролювати і проясняти ситуацію на вулицях. Нині в Бахмачі вже встановлено 8 камер.

Міський голова Бахмача Павло Шимко планує найближчим часом частину з них замінити на камери з більшою роздільною здатністю, які зможуть чітко розпізнавати людські обличчя та автомобільні номери. На це оновлення сесія Бахмацької міськради вже виділила 40 тисяч гривень.

Процес установки камер відеоспостереження стартував ще в 2013 році, але з невідомих причин був зупинений. Протягом останніх двох місяців ця програма реанімована і процес установки камер в місті запущений. Міська рада Бахмача придбала на баланс комунального підприємства камери, а місцевий провайдер безкоштовно дав у користування свої мережі. Картинку вивели на монітор чергової частини. Тепер черговому залишається тільки дивитися на екран і фіксувати можливі правопорушення.

Все це стало реальністю завдяки здоровій взаємодії між місцевою владою, поліцією та бізнесом у прагненні підтримувати належний правопорядок на вулицях міста.
Едуард Альохін висловив подяку меру Бахмача Павлу Шимку та підприємцю Олегу Рубану, який надав у безкоштовне користування свої кабельні мережі, а також всім, хто на практиці допоміг зробити цей невеликий крок до Європи.

Під час робочої зустрічі в Бахмачі було прийнято рішення зобов'язати підприємців при відкритті бізнесу або здачі об'єкта в експлуатацію встановлювати відеокамери, які будуть закільцьовані в загальну мережу. Дуже хотілося б, щоб ця історія послужила прикладом всім іншим представникам місцевого самоврядування нашої області.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня 09:26

13 липня під час оперативної наради міський голова Анатолій Лінник перевірив стан підготовки доручення щодо проведення випускного на центральній площі міста.

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні 09:13

13 липня в Чернігівській міській раді відбувся Конкурс щодо надання права на укладення договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою по розміщенню тимчасових об’єктів для здійснення дрібнороздрібної пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 липня до 8:00 14 липня 2020 року.

Як виконується рішення обласної ради

Як виконується рішення обласної ради "Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки" 08:49

Оголошено про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення прийняла комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації.