Рятувальники надали допомогу тварині, яка впала у каналізаційну яму
14 лютого о 9:30 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що у м. Чернігів по вул. Гастело на території нежитлового приватного господарства у каналізаційну яму глибиною більше 2-х метрів впала собака.
Її скиглення почув один з перехожих, проте чоловік самостійно не зміг допомогти тварині тож звернувся за допомогою до рятувальників.
За викликом, на місце події прибули рятувальники Аварійно-рятувальної загону спецпризначення.
Один з бійців Служби порятунку спустився в яму та звільнив перелякану тварину, яка навіть не чинила опору.
Останні новини Чернігівщини
Посол Франції оглянув обласний центр ветеранів війни, в якому зробили ремонт за підтримки ACTED 14:11
Днями в межах робочого візиту Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Гаель Весьєр разом із заступником голови ОДА Іваном Ващенком відвідали Чернігівський обласний центр ветеранів війни.
10 медалей у скарбничці Чернігівщини: підсумки Всеукраїнського турніру з боксу 13:40
З 07 до 14 червня у місті Корсунь-Шевченківський відбувся Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків та дівчат, який зібрав понад 250 найсильніших спортсменів з різних регіонів України.
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за професіоналізм і самовіддану службу бійців спецпідрозділу КОРД 13:12
20 червня, 10-ту річницю створення підрозділу відзначають бійці Корпусу оперативно-раптової дії Національної поліції України. Володимир Тимошко привітав спецпризначенців та вручив їм заохочувальні відзнаки та подяки
Поліція Чернігівщини упродовж доби повернула батькам трьох зниклих дітей 12:41
19 червня до поліції надійшли повідомлення про зникнення трьох дітей: 4-річної дівчинки і 14-річного хлопця з Чернігова та 12-річної дівчинки з Борзни. На щастя, з дітьми все гаразд, їх оперативно розшукали.