Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 11:34:02

Розширена колегія Державної міграційної служби України розпочала роботу в Чернігові

13.02.2016   08:20Агенцiя

12 лютого, на базі конференц-зали Чернігівської обласної ради розпочала роботу розширена колегія Державної міграційної служби України на чолі з керівником служби Максимом Соколюком за участі очільників управлінь ДМС з усіх областей України.

Метою зборів є аналіз підсумків діяльності за минулий рік та визначення пріоритетів на поточний період.

У початковій частині роботи колегії участь також узяли т. в. о. начальника Головного управління національної поліції в Чернігівській області, полковник поліції Едуард Альохін та голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч.

Звертаючись до учасників зустрічі, голова Чернігівської ОДА привітав їх на Сіверській землі та висловив сподівання на те, що засідання колегії матиме практичні позитивні результати. Зокрема Валерій Куліч закцентував увагу на непродуктивній, на його думку, системі документообігу та загальній застарілості підходів у роботі служби. Він звернув увагу присутніх на важливість динамічного оновлення галузі, особливо – з огляду на перспективну передачу деяких функцій Державної міграційної служби Центрам надання адміністративних послуг на місцях.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.