Митники затримали порушника, який незаконно переміщував через кордон цигарки
Понад 7,8 мільйонів гривень становить вартість цигарок, які наш співвітчизник – мешканець Одеської області - незаконно перемістив поза місцем розташування митного органу на територію Луганської області.
Перевірка, під час якої виявили порушення, здійснювалася на митному посту «Нові Яриловичі» за допомогою електронних баз даних. Встановили, що даний перевізник двічі протягом минулого року здійснював поставки в Україну цигарок російського виробництва, уникаючи митного контролю та оформлення. В обох випадках вантаж перевозився з Калінінграда до м. Красний Луч Луганської області.
При виїзді з російської території митне оформлення здійснювалося, а при в’їзді в Україну громадянин уникав контролю. Митний кордон на українській території він перетинав у районі пункту пропуску «Ізварине», який не функціонує з січня минулого року.
Відносно порушника складено адмінпротокол за ч. 1 ст. 482 Митного кодексу України. Санкції даної статті передбачають штраф у розмірі 100 відсотків вартості товарів, що переміщувалися з порушенням, їх конфіскацію, а також конфіскацію транспортних засобів, що використовувалися для їх переміщення.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10
Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.
Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06
Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.
У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:03
Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
16 березня: цей день в Україні і світі 08:17
День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression