Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 жовтня, 15:05:38

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

12.02.2016   08:18Агенцiя

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 27 річниця виведення військ колишнього Союзу РСР з Республіки Афганістан.

Сьогодні ми вшановуємо мужніх ветеранів війни в Афганістані, інших локальних воєн, схиляємо голови перед пам’яттю воїнів полеглих при виконанні військового обов’язку на територіях інших держав та в зоні АТО, співчуваємо сім’ям загиблих і померлих у мирний час.

Зі всіх збройних конфліктів афганська війна була найжорстокішою і найкривавішою. Близько 150 тисяч громадян України брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан, що практично становило чверть усіх її учасників, з яких 3360 – загинуло, 6000 – стали інвалідами, 72 – залишились у полоні або пропали безвісти.
Більше 2 тис. жителів нашого міста пройшли обпаленими війною дорогами Афганістану, 17 з них загинуло, більше 100 стали інвалідами, 1 – пропав безвісти.

Час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували  наші земляки.

Бажаємо Вам, членам ваших родин миру, міцного здоров'я, щастя та, сімейного благополуччя.


З глибокою повагою

Голова обласного відділення УСВА (воїнів – інтернаціоналістів) С.Віхров

Голова Чернігівської міської організації УСВА (воїнів – інтернаціоналістів) М.Стрілець   
   

Останні новини Чернігівщини

Понад 2 мільйони гривень — на підтримку чернігівських сімей із новонародженими 14:28

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини буде надано ще 77 чернігівкам, зареєстрованим у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат становить 2 265 000 гривень.

До уваги ВПО та отримувачів різних видів соціальних допомог! 13:37

Нагадуємо, що з 1 липня 2025 року внутрішнє адміністрування соціальних допомог, в тому числі і допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, передано до органів Пенсійного фонду України.

На Чернігівщині триває підготовка до експлуатації доріг в осінньо-зимовий період 13:16

Підрядні організації Чернігівщини активно працюють над належним експлуатаційним утриманням автодоріг в осінньо-зимовий період 2025-2026 років.

Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко відзначив поліцейських, які вибороли призові місця на спортивних ветеранських змаганнях 12:45

Керівник обласної поліції Іван Іщенко відзначив здобутки на спортивній арені ветеранів поліції Чернігівщини Андрія Нестеренка і Антона Душка, а також поліцейської Лілії Бондаренко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини