Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 18:36:00

Вирішення усіх порушених заявниками питань взято під особистий контроль очільника обласної ради

11.02.2016   14:49Агенцiя

10 лютого голова обласної ради Ігор Вдовенко провів прийом громадян, який згідно із графіком здійснюється кожної другої і четвертої середи щомісяця.

Цього дня до очільника обласної представницької влади з наболілими проблемами звернулися дев'ять заявників з міста Чернігова та Бахмацького району. Переважно це звернення, що мають особистий характер – питання працевлаштування, матеріального забезпечення, захисту особистих прав тощо. Проте, були і такі, від результатів вирішення яких залежить доля сотень а то і тисяч людей.

Так, інвалід ІІ групи Олександра Кравченко та пенсіонер Ольга Булах озвучили перед обласним керівником проблему, яка не вирішується вже довгих 8 років. За їх словами, вони, як колишні працівники ПАТ ПВК «Десна», мешкають у квартирах, статус яких до цього часу так і не визначений. Чи є ці квартири житлом? Згідно довідок наданих «Чернігівським МБТІ» – так, а згідно з рахунками за спожиті комунальні послуги – ні. Бо платити чомусь доводиться за тарифами підприємства, а не фізичних осіб. Голова обласної ради повідомив, що дасть доручення постійній комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності дослідити дану проблему та виробити необхідні рекомендації.

З проханням допомоги у вирішенні питання щодо приватизації кімнати у гуртожитку однієї із медичних установ Чернігова до керівника обласного представницького органу звернулась Олена Луцко. З огляду на те, що озвучена нею проблема не є поодинокою, Ігор Вдовенко ініціював створення відповідної робочою групи з числа депутатів, експертів та інших відповідальних осіб.

Ще одна робоча група буде створена за результатом звернення до голови обласної ради раціоналізатора-винахідника Володимира Кононенка. Пан Володимир володіє розробками, які дозволяють значно заощадити на використанні природного газу. Є у нього й інші енергозберігаючі розробки... Робоча група повинна розглянути пропозиції винахідника і вже тоді визначитись щодо доцільності їх включення до чинної обласної Програми стимулювання до запровадження енергоефективних заходів населення, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Чернігівської області на 2016-2017 роки.

Всі ці та інші порушені заявниками питання взяті керівником під особистий контроль та будуть вирішені в межах компетенції обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.