Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 18:56:01

Клієнти "Чернігівгаз Збуту" можуть самостійно завантажити заяву-приєднання до договору постачання газу

11.02.2016   14:39Агенцiя

Сервіс «Особистий кабінет» доповнився новою корисною опцією. Відтепер користувачі таких кабінетів в Чернігівській області можуть вдома завантажити і роздрукувати заяву-приєднання до умов договору постачання природного газу.

В січні 2016 року всі споживачі чернігівського регіону отримали поштою заяви-приєднання до договору постачання природного газу від постачальника газу зі спеціальними обов`язками ТОВ «Чернігівгаз Збут». Це є однією з вимог нового законодавства на ринку природного газу. Якщо з якихось причин документ не надійшов, споживач тепер має змогу завантажити заяву зі свого «Особистого кабінету».

Для того, щоби скористатися цією функцією, необхідно зареєструватись на сайті 104.ua в «Особистому кабінеті». Після реєстрації достатньо увійти до «Особистого кабінету» та натиснути кнопку «Заява-приєднання до договору постачання» для завантаження документу. Кнопка розташована праворуч у розділах «Мої дані» та «Книга споживача». Нижче - роз`яснення як приєднатися до договору.

В 1 пункті заяви достатньо зазначити лише вид об`єкта, інші дані внесені автоматично. Далі - поставити підписи в декількох місцях і дату заповнення заяви. Детальніше читайте на сайті ТОВ «Чернігівгаз Збут» у розділі Як укласти договір.

Нагадаємо, що після набуття чинності нормативних актів, які реалізують вимоги Закону України «Про ринок природного газу», а саме Правил постачання природного газу, поставка газу клієнтам здійснюється на підставі договору укладеного між постачальником газу та споживачем. Договір є публічним та не потребує підписів обох сторін. Підтвердженням згоди клієнта щодо приєднання до умов договору є підписана побутовим споживачем і повернена на адресу постачальника заява-приєднання.

Зміст заяви-приєднання відповідає затвердженій законодавством типовій формі. Тож у разі відсутності зауважень до персоніфікованих даних і змісту документу, його потрібно заповнити і повернути будь-яким зручним способом постачальнику. Споживач може надіслати заяву поштою, віддати контролеру під час зняття контрольних показань лічильника, або принести нарочним і опустити в скриньку.

У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся до операторів Контакт-центру за номерами (0462) 61 62 04 або (0462) 61 63 04. Консультацію можна також отримати безпосередньо через «Особистий кабінет».

Якщо ви не маєте Кабінету на сайті 104.ua, зареєструватися доволі просто. Як це зробити читайте за посиланням.

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.