Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 09:28:27

З подарунками до райгородської багатодітної сім’ї та понорницької громади

11.02.2016   12:13

10 лютого з робочим візитом до Коропського району завітали перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич та директор обласного Департаменту сім’ї, молоді і спорту Ніна Лемеш.

У рамках реалізації обласної Програми «Реалізація Стратегії демографічного розвитку Чернігівської області на період до 2015 року» та з метою підтримки багатодітних сімей, в яких виховується 5 і більше дітей, обласні гості за участі голови райдержадміністрації Володимира Куніцина завітали в село Райгородок до сім’ї Наталії Тарасенко. Привезли цінний подарунок – двокамерний холодильник.

Наталія Тарасенко виховує п’ятеро дітей, найстаршому – 17 років, наймолодшому – немає і року. В офіційному шлюбі жінка не перебуває. Сім’я Тарасенків вже давно потребувала нового холодильника, адже старий постійно виходив з ладу, давно не працює морозильна камера. І ось нарешті мрія багатодітної сім’ї здійснилася. Подарунок був доставлений з обласного центру прямісінько в будинок родини райгородців. Крім цього Леонід Сахневич та Ніна Лемеш подарували дітлахам солодощі.

Далі дорога обласного та районного керівництва пролягла до селища Понорниця. Цього дня бригада Філії «Коропський райавтодор» встановлювала металевий міст через річку Багачку. Донедавна на тому місці був дерев’яний місток, який перебував в аварійному стані. Та за співфінансування територіальної громади з Державним фондом регіонального розвитку вдалося збудувати якісне сполучення двох частини одного населеного пункту.

Останні новини Чернігівщини

Сесія Чернігівської міської ради відбудеться з додатковими обмежувальними заходами

Сесія Чернігівської міської ради відбудеться з додатковими обмежувальними заходами 09:10

У березні сесійне засідання Чернігівської міської ради було скасоване через карантинні застереження, але наступна, квітнева сесія – готується.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 7 квітня до 8:00 8 квітня 2020 року.

Розпочато поточний середній ремонт дороги Р-83 на ділянці між Сновськом та Березною

Розпочато поточний середній ремонт дороги Р-83 на ділянці між Сновськом та Березною 08:36

У Сновському районі стартували роботи з поточного середнього ремонту автошляху регіонального значення Р-83 Славутич-Любеч-Ріпки-/М-01/-Городня-/Н-28/- Сновськ-Корюківка-Семенівка-Костобобрів-Чайкине-/Н-27/.

Правом на отримання податкової знижки вже скористалися  1868 громадян Чернігівщини

Правом на отримання податкової знижки вже скористалися 1868 громадян Чернігівщини 08:19

Загальна сума на повернення з бюджету становить 5,2 млн гривень.

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Количівка викрито браконьєрів з 40 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Количівка викрито браконьєрів з 40 кг незаконно добутої риби 08:03

Шостого квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції на водоймах Чернігівського району викрито два грубих порушення Правил рибальства.