Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 18:00:42

Рятувальники провели профілактичні бесіди з любителями зимової риболовлі

11.02.2016   07:50

Вже протягом тривалого часу на території Чернігівській області утримується плюсова температура повітря, внаслідок чого товщина льоду на водоймах постійно зменшується і наражає на небезпеку любителів зимової риболовлі.

З метою запобігання нещасним випадкам, 10 лютого фахівці Семенівського районного сектору Управління ДСНС у Чернігівській області здійснили профілактично-роз'яснювальний рейд місць зимової риболовлі на річці Ревна.

Як з'ясувалося під час його проведення, жодний з рибалок не мав при собі найпростіших підручних засобів порятунку. Рятувальники розповіли про небезпеку перебування на тонкому льоду, особливо в тих місцях, де б'ють джерела, швидка течія або струмок впадає у річку, роз’яснили до чого може призвести скупчення рибалок на одному місці та пробивання поряд із собою багатьох лунок, а також довели заходи з порятунку у разі потрапляння під тонку кригу.

В ході проведення профілактично-роз'яснювального рейду фахівці ДСНС вручили любителям зимової риболовлі листівки та пам’ятки з правилами безпеки та застерігали бути вкрай обережними і уважними на водоймах, а в період потепління взагалі утриматися від перебування на льоду.

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.