Поліція вилучила наркотиків на сімсот тисяч гривень
Кримінальна поліція Прилуцького відділу ГУНП в Чернігівській області викрила злочинну групу з чотирьох активних учасників, які у двох нарколабораторіях організували виробництво наркотичних засобів і психотропних речовин в особливо великих розмірах.
Оперативники кримінальної поліції протягом січня документували злочинну діяльність групи, яка на території Прилуцького району організувала дві потужні нарколабораторії.
Після отримання ухвали суду весь особовий склад кримінальної поліції, дві слідчо-оперативні групи і криміналісти провели санкціоновані обшуки в двох приватних будинках, де знаходилися нарколабораторії. На місці роботою оперативників керували начальник Прилуцького відділу поліції Руслан Крахмілець і місцевий прокурор Анатолій Сухонос.
Поліція вилучила близько 200 грамів речовини, схожої на амфетамін, 16 набоїв калібру 7,62 і 5,45 та 300 грамів подрібненої марихуани, частина якої сушилася на горищі. Будинки були повністю технічно облаштовані для виробництва і розфасовки прекурсорів та амфетаміну. Про це свідчили й залишки амфетаміну на обладнанні, столах і підлозі кімнат.
У виготовленні та розповсюдженні наркотичних речовин і прекурсорів, які збувалися у Чернігівській та Київській областях, обґрунтовано підозрюється кілька мешканців Чернігівщини віком від 18 до 35 років.
Речові докази направлені на експертизу до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру. В діях членів злочинної групи вбачаються ознаки злочинів, передбачених частиною 3 статті 309 (незаконне виробництво, наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах), частиною 2 статті 317 (організація місць для незаконного виробництва наркотичних засобів та психотропних речовин групою осіб), частиною 2 статті 311 (незаконне зберігання прекурсорів вчинене за попередньою змовою групою у великих розмірах) та частиною 1 статті 263 (незаконне поводження зі зброєю) Кримінального кодексу України.
Як повідомив начальник Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області полковник поліції Руслан Крахмілець, цей випадок є одним з найбільш гучних фактів документування та вилучення з незаконного обігу наркотиків працівниками Прилуцького відділу поліції за останні 10 років.
Поліція проводить заходи, спрямовані на встановлення всіх причетних до реалізації наркотиків і амфетаміну, у тому числі дилерів, які здійснювали закупівлю наркотичних засобів у фігурантів для подальшого їх розповсюдження та споживання.
Останні новини Чернігівщини
Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50
Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».
Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).
«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40
Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.
Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37
Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.
Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36
3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.