Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 06:20:28

Про роботу органів ДФС Чернігівської області щодо розгляду запитів на публічну інформацію за січень

08.02.2016   11:07Агенцiя

Протягом січня 2016 року до органів ДФС області надійшло 19 запитів на отримання публічної інформації, а саме:

- 5 запитів (26%) отримано від фізичних осіб;
- 14 запитів (74%) від юридичних осіб та громадських організацій.
Переважна  кількість запитів (12)  надійшла поштою. Запитувачами особисто подано  5 запитів, 2- надійшло електронною поштою.
Найактивнішими були громадяни міста Чернігова, які надали 7 запитів. Основна інформація, що цікавила запитувачів, стосувалась розміру ставок земельного податку та податку на нерухоме майно, затверджених рішеннями сільських та селищних рад на 2016 рік.
Усі запити були опрацьовані у встановлений чинним законодавством термін.

Документи та інформація, які найбільше цікавили запитувачів протягом січня 2016 року:
•    Рішення сільських та селищних рад про затвердження ставок плати за землю  та нерухоме майно на 2016 рік;
•    інформація щодо результатів перевірки  посадових осіб органів ДФС області відповідно до ЗУ «Про очищення влади»;
•    копії наказів та документів про сплату грошового забезпечення та інших виплат колишнім працівникам органів ДФС.
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини