Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 18:38:21

Поліція виявила депутатів, які "забулися" задекларувати свої доходи

05.02.2016   13:35

Працівники Управління захисту економіки в Чернігівській області Національної поліції України викрили факти адміністративних корупційних правопорушень з боку депутатів сільрад.

Так, депутат однієї з сільрад Сосницького  району Чернігівської області не подав до сільської ради чи до її виконавчого комітету до 1 квітня 2015 року декларацію про  майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік за формою, що додається до Закону України «Про  засади  запобігання і протидії корупції».

Зазначену декларацію депутат подав тільки 21.12.2015 року, чим порушив вимоги Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

Відносно депутата складено адміністративний протокол про адміністративне корупційне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 172-6 КУпАП (несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування), який направлено на розгляд до Сосницького районного суду Чернігівської області.

Санкція статті передбачає накладення штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Аналогічний випадок зафіксували правоохоронці і в Менському районі. Там депутат теж не подав до 1 квітня 2015 року декларацію  про  майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік, а згадав проце лише 3.12.2015 року.

Відносно депутата сільради також складено адміністративний протокол про адміністративне корупційне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 172-6 КУпАП, який направлено на розгляд до Менського районного суду Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.