Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 04:02:34

У м. Чернігові перші 180 сумлінних громадян вже задекларували отримані доходи

05.02.2016   07:43

У ході цьогорічної кампанії декларування доходів громадян з початку року до ДПІ у м. Чернігові подано більше 180 декларацій. Сума задекларованих доходів становить 15,7 млн. гривень.

Такий темп деклараційної компанії -  безумовна ознака зростання рівня податкової культури громадян», - вважає начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області Алла Супрун. 

Як свідчить аналітика, наразі найбільш активно чернігівці декларують спадщину і подарунки, надання власного майна в оренду. А вдалий початок деклараційної компанії в місті пояснюється ще й високими показниками поінформованості громадян, оскільки чимало платників  - активні користувачі мережі Інтренет.

 «Одним з нововведень декларування - 2016 є те, що платник податків самостійно визначає свій статус: громадянин; особа, яка здійснює незалежну професійну діяльність або підприємець, який перебуває на загальній системі. Також,  для зручності фізичних осіб у новій декларації об’єднано звітність по податку на доходи фізичних осіб та військовому збору. Рекомендуємо подавати декларацію за допомогою сервісу «Декларування он-лайн» (http://sfs.gov.ua/incomedecl). За допомогою цього сервісу користувач може скористатися поясненнями щодо заповнення будь-яких позицій декларації та додатків до неї, ознайомитися з прикладами розрахунку  податкових зобов’язань, податкової знижки та порядком заповнення декларації тощо», - зазначила податківець.

 Нагадуємо, що громадяни та особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, подають декларацію про майновий стан і доходи за результатами 2015 року не пізніше 3 травня 2016 року. Граничний термін для громадян, які подаватимуть декларації про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки - не пізніше 31 грудня 2016 року. Фізичні особи - підприємці, які перебувають на загальній системі подають декларацію про майновий стан і доходи за результатами 2015 року не пізніше 9 лютого 2016 року. Разом з доходами від підприємницької діяльності вони декларуватимуть іноземні та інші доходи.

Виконати свій конституційний обов’язок і подати річну податкову декларацію чернігівці можуть через мережу Інтернет, або ж безпосередньо в Центрі обслуговування платників інспекції.

Для комфортного звітування громадян Центр працюватиме за подовженим режимом роботи, при цьому подати декларацію можна буде також й у вихідні дні. Усі, хто завітає до чернігівської податкової, зможуть отримати безкоштовні консультації та допомогу у заповненні декларації. Тож сподіваємося, що деклараційна компанія - 2016  матиме результативний і якісний характер, адже це індивідуальний внесок громадян у добробут держави.

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини