Триває технічне розслідування вибуху природного газу в Чернігові
В Чернігові триває технічне розслідування вибуху природного газу в житловому будинку (стався 26-го березня пізно увечері). Комісією з розслідування вилучено документацію ПАТ “Чернігівгаз”, що стосується проведення технічного обстеження системи газопостачання будинку та перевірки внутрішніх газопроводів на щільність.
Встановлено, що інструктажі щодо безпеки користування природним газом представниками ПАТ “Чернігівгаз” проводились всім мешканцям будинку, в тому числі, і мешканцю квартири, де стався вибух.
Під час розмови, яку проводив у лікарні голова комісії з розслідування – заступник начальника теруправління Сергій Дорошенко, постраждалий власник квартири зізнався, що залишив відчиненим кран на газовій плиті у кухні та пішов спати, а коли прокинувся, то увімкнув у цьому приміщенні світло, що й спричинило потужний вибух.
На даний момент технічні експерти ДП “Чернігівський ЕТЦ” обстежують внутрішні газопроводи постраждалого будинку. Представниками УМВС для перевірки у лабораторії вилучено газове обладнання, що знаходилось в приміщенні кухні під час вибуху. На місці події працюють фахівці теруправління та експерти УМВС.
Розслідування знаходиться на контролі заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації.
http://www.dnop.kiev.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=6988&Itemid=1
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.