Проект для громадського обговорення олишівців
На громадське обговорення мешканцям колишнього козацького містечка Олишівка 12 лютого буде винесено ряд цікавих краєзнавчих проектів.
Серед них проект облаштування колишнього постаменту під пам’ятник Леніну.
Ідея полягає в тому, що даним проектом створюється пам’ятний знак історії Олишівкі. З чотирьох сторін постаменту пропонується встановити розроблену в національному колориті інформацію про основні дати з історії селища, а в мережеві українського орнаменту запропонувати олишівцям розмістити фотографії своїх земляків.
Над реалізацією ідеї селищної ради та краєзнавців району працює член Національної спілки дизайнерів України Людмила Митрофанівна Посьмашна. Вона дала згоду на оприлюднення його в засобах масової інформації з метою залучення широкого кола небайдужих людей до висловлення пропозицій.
У цьому році відзначаємо 25-річчя Незалежності України. Багатовікова доля селища і його мешканців, є складовою української державності. Отже правильним буде поява пам’ятного знаку історії селища, якщо Олишівська громада ухвалить відповідне рішення.
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression