Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території Чернігівської області за період з 8:00 1 лютого до 8:00 2 лютого 2016 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 7 осіб постраждало.
Стан доріг:
Для забезпечення безпеки дорожнього руху на дорогах області працювало 44 одиниці спецтехніки та 50 чол. обслуговуючого персоналу ДП "Чернігівський облавтодор". Стан доріг та мостів задовільний, проїзд автотранспорту забезпечено.
Дорожньо-транспортні пригоди – 2:
- в м. Городня по вул. Троїцькій близько 14 год. 1 лютого водій мотоцикла "ІЖ-Планета" при виконанні повороту вправо, не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням, здійснив зіткнення з автомобілем "САЗ-3507". Внаслідок пригоди водій мотоцикла та його пасажир отримали тілесні ушкодження та були доставлені до Городнянської центральної районної лікарні;
- в м. Чернігові на перехресті вулиць Рокосовського та 1-го Травня о 17 год. 50 хв. 1 лютого водій автомобіля "Mazda-626" здійснив зіткнення з автомобілем "ЗАЗ Lanos". Внаслідок пригоди пасажир автомобіля "ЗАЗ Lanos" отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Чернігівської міської лікарні №2.
Пожежі – 4, з них 3 пожежі в житловому секторі та 1 інша пожежа. Внаслідок цих пожеж 4 особи, з попереднім діагнозом "отруєння чадним газом", доставлені до Прилуцької центральної районної лікарні.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 10 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 13 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Щорс – 10 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 1 лютого до 20 години 2 лютого очікується хмарна погода з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень невеликі опади, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-західний 7-12 м/с, вдень місцями пориви 15-18 м/с. Температура по області вночі 0-5º морозу, вдень 0-5º тепла.
По Чернігову вночі без істотних опадів, вдень невеликі опади, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний 7-12 м/с, вдень пориви 15-18 м/с. Температура вночі 2-4º морозу, вдень 2-4º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.
У січні-березні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 2,8 млрд гривень податків та зборів 11:58
До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-березень 2026 року надійшло 2,8 млрд грн від сплати податків і зборів, контроль за справлянням яких здійснюється податковими органами.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:15
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
16 квітня: цей день в Україні і світі 08:17
День 1513 Російська агресія - Day 1513 Russian aggression
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.