Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 02:01:38

Надійшли перші роботи на Всеукраїнський конкурс "Податки очима дітей - 2012"

30.03.2012   11:59

З початку 2012 року розпочався перший етап десятого, ювілейного щорічного Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Податки очима дітей".

Першими на цьогорічний конкурс вже надійшли роботи Авраменко Олексія - учня 3-В класу ліцею № 15, Балакуна Богдана, Селюченко Катерини, Тертишній Вікторії.

Для бажаючих прийняти участь у конкурсі Державна податкова інспекція у м. Чернігові  нагадує про напрямки, умови участі та вимоги до робіт конкурсу "Податки очима дітей - 2012. Конкурс проводиться з 1 січня до 30 вересня 2012 року у три етапи:
І етап - районний рівень;
ІІ етап - регіональний рівень;
ІІІ етап - Всеукраїнський рівень.

У цьому заході можуть брати участь учні загальноосвітніх навчальних закладів таких вікових категорій:
І категорія: станом на 1 січня року, що триває, виповнилося 9 - 11 років;
ІІ категорія: станом на 1 січня року, що триває, виповнилося 12 - 15 років.

У роботах необхідно розкрити своє бачення, роздуми та міркування щодо сплати податків.

Роботи, надіслані на конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам. Прийнявши участь у конкурсі автор підтверджує повну згоду з його умовами, а також згоду на публікацію твору (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому. Роботи можуть бути використані органами ДПС для передачі у дитячі будинки, реабілітаційні центри, соціальні заклади, виставки тощо.

Конкурс проводиться за такими напрямками дитячої творчої діяльності з податкової тематики: твори художні; декоративно-прикладного мистецтва; літературні.

На зворотному боці  кожної  конкурсної роботи або додатка до роботи необхідно зазначити  українською мовою: назву роботи, техніку виконання; прізвище, повне ім'я та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) автора; коротку біографічну довідку з описом  творчих здібностей та хобі; назву навчального закладу,  контактний телефон (за наявності).
 

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.