Винуватець вибуху в Чернігові помер у лікарні
У Чернігові помер чоловік, з вини якого стався вибух у житловому будинку.
Про це УНІАН повідомили в Управлінні з питань надзвичайних ситуацій Чернігівської обласної державної адміністрації.
32-річний Едуард Ільїн під час вибуху газу отримав опіки понад 90% тіла і перебував в опіковому відділенні Чернігівської обласної лікарні. Вчора о 22.30 чоловік помер.
Як повідомив журналістам начальник міського відділу міліції Олександр Алістратов, молодий чоловік у лікарні, куди його доставили після вибуху, дав свідчення правоохоронцям. Він розповів, що дійсно після сварки намагався покінчити життя самогубством, відкрив газ близько 15-ї години, а останнє, що пам`ятав, як спробував запалити сигарету. Перед цим чоловік надіслав передсмертні смс близьким, сказав О.Алістратов.
У лікувальних закладах Чернігова ще залишаються 2 постраждалих – 25-річний чоловік, який під час вибуху отримав травми голови, та 93-річна жінка з переломами ребер. 9-річного хлопчика вже виписали з лікарні.
Як повідомлялося, 26 березня у Чернігові о 21.15 у 90-квартирному житловому будинку по вулиці 50 років ВЛКСМ, 36, у квартирі на першому поверсі стався вибух побутового газу, в результаті якого загинула 44-річна жінка, 4 людей отримали травми та опіки. Мешканців двох під`їздів (всього 79 чернігівців) відселено.
За фактом вибуху газу у житловому будинку порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України (умисне знищення, або пошкодження майна, що спричинило тяжкі наслідки). Її розслідування контролює прокуратура області.
Міська влада прийняла рішення про відновлення пошкоджених під`їздів. Ремонтні роботи мають розпочатися у середині квітня.
http://www.unian.net/ukr/news/495078-vinuvatets-vibuhu-v-chernigovi-pomer-u-likarni.html
Останні новини Чернігівщини
Порушення правил проїзду перехресть стало причиною ДТП у Чернігові 17:14
Учора, близько 14-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участі трьох автомобілів на перехресті вулиць Гетьмана Полуботка та Олега Міхнюка.
Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу в багатоповерхівці 16:40
У місті Чернігові сталася пожежа в квартирі дев’ятиповерхового житлового будинку.
У Ніжині обговорили оновлення громадського простору 16:25
Відбулося засідання містобудівної ради під головуванням виконувача обов’язків головного архітектора міста Євгена Малюги. На розгляд членів ради було винесено два актуальні питання, що стосуються благоустрою міського простору та його подальшого розвитку.
Спорт рівних можливостей: юні прилучани на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» 15:44
Створення рівних умов для самореалізації та усунення обмежень дозволяє кожній дитині повноцінно розкрити свій потенціал і досягти вершин майстерності. Інклюзивне спортивне середовище стає тим простором, де на перший план виходять віра в себе та наполегливість.
Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09
російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.