У Чернігові епідпоріг захворюваності на грип та ГРВІ перевищено на 150%, в області - на 108%
Як повідомили в управлінні Держсанепідемслужби в Чернігівській області, в області потягом 27 січня захворіли на грип та ГРВІ 2834 особи, з них 1223 - діти (43,2%).
Госпіталізовано 102 хворих, у тому числі 57 дітей. Захворюваність вище епідпорогу на 108,4%. Серед зареєстрованих за добу випадків захворювання, у 255 осіб підозрюється грип. Таких хворих виявлено в 9 районах області та містах Ніжин, Прилуки і Чернігів.
У Чернігові, який є опорною базою Центру грипу та ГРВІ, вчора захворіли 1156 осіб, з них дітей - 393 (34%) і зареєстровано 136 випадків грипу. Перевищення епідемічного порогу на 151,9%. В місті запроваджено обмежувальні заходи.
Враховуючи ситуацію із захворюваністю на грип і ГРВІ серед всього населення та особливо серед дітей, призупинено навчання у 479 загальноосвітніх та дитячих закладах. Усі медичні заклади обласного центру Чернігівщини переведено на 7-денний робочий тиждень.
В області зафіксовано п'ять випадків смертей внаслідок грипу. В останньому випадку - в Ніжинському районі помер чоловік, 1986 р.н., який звернувся за медичною допомогою на 7 день захворювання.
Останні новини Чернігівщини
«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20
Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.
СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17
Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.
Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09
З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.
У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06
Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57
У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.