Карантин у навчальних закладах Ніжина продовжено до 31 січня
У п’ятницю, 22 січня, відбулося засідання штабу міської комісії з питань безпечної життєдіяльності населення.

Заслухавши членів комісії, заступника головного лікаря Ніжинського міськрайонного управління ГУ Держсанепідслужби, керівників лікувальних закладів міста, закладів освіти, було вирішено продовжити обмежувальні заходи з призупиненням навчального процесу в навчальних та позашкільних навчальних закладах в місті включно до 31 січня 2016 року з обмеженням проведення культурно-масових заходів на території міста.
Рекомендувати запровадити використання в приміщеннях та громадському транспорті ватно-марлевих пов’язок для працюючого персоналу.
Посилити режим вологого прибирання, провітрювання приміщень, дезінфекцій в міському транспорті при виїзді на маршрут та кінцевих зупинках.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки ворожого обстрілу прикордонної Семенівки 09:12
Вчора вдень росіяни поцілили з реактивних систем залпового вогню «Град» по житловому району у м. Семенівка Новгород-Сіверського району.
На Чернігівщині поліцейські повідомили про підозру чоловіку у зловживанні впливом у сервісному центрі МВС 09:09
Поліція викрила мешканця Ніжина, який організував корупційну оборудку з вимагання грошей для отримання позитивної оцінки під час іспиту з водіння. Для цього обіцяв вплинути на посадовців держустанови. Зловмиснику оголосили про підозру.
«Безпека й стабільне проходження опалювального періоду – пріоритет»: В’ячеслав Чаус – на нараді з керівниками громад Прилуччини 08:56
Чернігівщина продовжує готуватися до нового опалювального періоду. Разом із тим активізується агресор. Виклики й сценарії реагування на них індивідуальні для кожного району.

17 вересня: цей день в Україні і світі 08:53
ДЕНЬ 1302 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1302 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівські ветерани представлятимуть Україну на Strong Spirit’s Games у Мадриді 15:23
З 25 по 29 вересня у столиці Іспанії відбудуться міжнародні спортивні змагання Strong Spirit’s Games. Українська національна збірна виступить на турнірі вдруге, і цього року до її складу увійшло одразу сім представників Чернігівщини.