Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 05:59:17

Прокуратура реагує на порушення під час відбування покарання у виді штрафу

23.01.2016   08:22Агенцiя

Здійснюючи конституційну функцію, Чернігівською місцевою прокуратурою в порядку нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах проведено перевірки додержання кримінально-виконавчого законодавства при виконанні основного та додаткового покарання у виді штрафу.

При ознайомленні з матеріалами кримінальних справ у судах міста Чернігова та Чернігівського району встановлено, що основне покарання у виді штрафу впродовж 2015 року не виконали 10 осіб.

На усунення вказаних порушень прокуратурою згідно зі ст. 539        КПК України підготовлено та скеровано до відповідних судів 7 клопотань про заміну основного покарання у виді штрафу іншим видом покарання, які на даний час перебувають на розгляді.

По 3 фактам невиконання основного покарання у виді штрафу прокуратурою прийнято рішення про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 389 Кримінального кодексу України.

Санкція даної статті передбачає покарання до двох років обмеження волі.

Місцевою прокуратурою й надалі вживатимуться заходи, спрямовані на забезпечення невідворотності покарання та належного виконання мети, цілей та вимог кримінально-виконавчого законодавства.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.