Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 06:41:03

Представники Червоного Хреста України передали військовому госпіталю медичне обладнання, придбане за зібрані кошти громадами з 67 латвійських міст

15.01.2016   13:54Агенцiя

Чернігівський військовий шпиталь поповнив матеріальну базу. Сьогодні за посередництва Товариства червоного хреста до закладу було доставлено сучасне медичне обладнання і медикаменти.

Три апарати штучного дихання, щільова лампа для лікування поранень очей, ліки на суму близько 200 тисяч гривень. Допомоги майже на мільйон гривень надали громади Латвії.

Проект ініційовано Віце-президентом Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Наталією Романовою та підтриманий головою делегації Латвії в Конгресі Андрісом Яунсленісом. Очолювана ним Асоціація муніципалітетів Латвії у червні минулого року ухвалила рішення «Про надання допомоги Чернігівському військовому шпиталю». 67 міст Латвії підтримали проект і перерахували кошти на відповідний рахунок Товариства червоного хреста Латвії. На ці кошти й було придбано медичне обладнання та передано українському Товариству червоного хреста. Проект підтримувала та супроводжувала Чернігівська обласна державна адміністрація.

Сьогодні обладнання було передане шпиталю. Його встановлення та навчання лікарів здійснює латвійська фірма. Також у рамках програми найближчим часом планується придбання ще двох стерилізаторів для медичного обладнання. Нині, зокрема завдяки підтримці меценатів та закордонних партнерів, Чернігівський військовий шпиталь має сім операційних, укомплектованих усім необхідним обладнанням.

Останні новини Чернігівщини

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування 12:03

Комунікації правлять світом. Результатом грамотного спілкування у будь-якій сфері життя є гарні відносини та продуктивність.

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви 12:00

Кожне п’яте захворювання починається через стрес. Це фактично встановлений факт.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням 11:13

Взимку та навесні кондитери рекомендують готувати випічку з варенням. Пропонуємо кілька смачних та нескладних рецептів, які стануть в пригоді господиням.

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року 10:19

Основна подія тижня – це повний місяць у ніч з 17 на 18 січня.

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні 10:13

16 січня в Україні вшановують пам'ять захисників Донецького аеропорту та загиблих воїнів.