Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 07:24:54

В ДТП травмувалась 8-місячна дитина

12.01.2016   14:27

11 січня близько 12:30 45-річний мешканець смт.Варва керуючи автомобілем «Mitsubishi Pajero», рухаючись по вул. Пилипенка в смт.Варва на заокругленні дороги виїхав на зустрічну смугу руху, внаслідок чого допустив зіткнення з автомобілем ЗАЗ «FORZA» під керуванням 30-річного місцевого мешканця.

В результаті дорожньо-траснпортної пригоди пасажир автомобіля ЗАЗ  8-місячний син водія Дамір, який знаходився на руках у дружини водія, яка перебувала на передньому пасажирському сидінні отримав тілесні ушкодження.

Шановні водії, згідно п.21.11 Правил дорожнього руху забороняється перевозити дітей, зріст яких менше 145 см або тих, що не досягли 12-річного віку.

Діти є найбільш незахищеними пасажирами у автокатастрофах. Останнім часом доволі часто можна бачити, що дитина їде, зручно влаштувавшись на руках у батьків. Саме таке перевезення вважається найнебезпечнішим, тому що при різкому гальмуванні зі швидкістю 50 км/год вага дитини зростає приблизно у 30 разів. У цей момент утримати маленького пасажира від різкого удару об переднє сидіння або вітрове скло практично неможливо.

Найбільш оптимальним варіантом для захисту дитини є установка в автомобілі спеціального дитячого крісла.

Шановні водії, зважте на ці застереження. Життя та здоров’я наших дітей залежить від кожного з нас.

Останні новини Чернігівщини

Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29

Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.

«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38

Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.

Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16

У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.

Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44

Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.

Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13

У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини