Рятувальники ліквідували пожежу будівлі сільської ради
10 січня о 18:15 до Служби порятунку "101" Срібнянського району надійшло повідомлення про пожежу будівлі сільської ради у с. Калюжниці, що за 20 кілометрів від районного центру.
На місце події о 18:40 прибуло відділення 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини. На цей час вогонь вирував на даху та деяких приміщеннях будівлі. Завдяки злагодженим та професійним діям вогнеборців пожежу локалізували о 19:00 та о 19:55 остаточно ліквідували.
Вогнем знищено 120 метрів покрівлі та перекриття. На гасіння пожежі було задіяно 6 чоловік особового складу та 1 одиницю техніки.
Причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей, а саме відсутня протипожежна розділка між димоходом та дерев`яним перекриттям будівлі.
Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до громадян з проханням слідкувати за приладами опалення, утримувати їх постійно в справному протипожежному стані. Не допускати для обігріву приміщень саморобні електрообігрівачі.
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.